نکاتی در خصوص ثبت نام در سایت
نکاتی در خصوص ثبت نام در سایت

با سلام خدمت همراهان عزیز نانویاب

با توجه به آپدیت سروری ناگهانی دو هفته پیش، برخی کاربران جدید در زمان ثبت نام در سایت یا در قسمت ورود کاربران قدیمی که قبلاً در سایت ثبت نام نموده اند با خطا یا مشکل مواجه شده اند. علت این مسئله افزونه ثبت نام با شماره تلفن همراه سایت بوده که بر پایه زبان انگلیسی می باشد.

🔍 این افزونه در برخی موارد خصوصاً زمانی که نام و نام خانوادگی افراد چند قسمتی بوده دچار خطای ثبت نام شده و این مشکل در دیگر سایت های همکار که ازین افزونه استفاده می کنند نیز رخ داده است.

 

 

در اینجا راهنمایی خیلی ساده و مفید جهت سهولت در فرایند ثبت نام و ثبت سفارش ارائه شده است:

 

اگر مشکل در ثبت نام داشتید: 

طی تماس های مکرر تیم پشتیبانی فنی با طراح این افزونه، نتیجه این شد که جهت جلوگیری از خطاهای احتمالی حین ثبت نام افراد، کاربران در مرحله ثبت نام، در قسمت نام فرد، اسم خود را به انگلیسی یا اصطلاحاً فینگلیش وارد نمایند.     مثلا محمدرضا حسینی را Mohamadreza Hoseini وارد نمایید.

این مورد بدلیل ناسازگاری اتفاقی و تصادفی افزونه با زبان های غیرانگلیسی می باشد. برای الباقی موارد در دیگر قسمت های سایت نظیر صفحه پرداخت نیازی به این کار نیست و آدرس و دیگر مشخصات به فارسی تایپ شوند.

 

 

اگر مشکل در ورود داشتید (قبلاً ثبت نام کرده بودید)

این مشکل بدلیل آپدیت سروری اجباری بدلیل نقص فنی در سرورهای دیتاسنتر واقع در برج میلاد (که سرورهای وب سایت ما هم جزو هزاران سایت خدمات گیرنده  ازین مجموعه سرورهای بزرگ بود) بوده و چنانچه با رمز عبور قبلی یا کد یکبار مصرف امکان ورود به حساب کاربری خود را نداشتید، کافیست در قسمت چت پشتیبانی سایت نام کاربری یا شماره تلفن همراهی که  قبلاً با آن ثبت نام نموده اید را ذکر نموده تا پسورد جدیدی برای همان حساب کاربری پیشین شما برایتان پیامک گردد.

 

 

 

نکاتی مهم در ثبت آدرس سفارشات 

از لحظه ثبت سفارش تا زمانیکه مرسوله تحویل پست مرکزی مبدا در ارومیه می گردد، تمامی فرایندهای مرتبط با (بسته بندی، تحویل به پست  و ارسال) تماماً سیستماتیک و کامپیوتری انجام می پذیرد.

ازینرو خواهشمندیم در قسمت ثبت سفارشات تا حد امکان،  آدرس ها را کامل نوشته و از نوشتن حروف اختصاری نظیر (ب – خ – ک – پ – ط – و ) به جای (بلوار – خیابان – کوچه – پلاک – طبقه – واحد) خودداری نموده تا ماموران پست دچار سردرگمی نشده و سفارشات سریعتر به دست شما برسد.

با توجه به حجم سفارشات، امکان خطای انسانی و زمان بر بودن اصلاح و دستکاری سفارشات، هرگونه تاخیر در تحویل که به علت نقص در نوشتن آدرس کامل و واضح گیرنده باشد، از عهده فروشگاه خارج است.