ماسک 4 لایه پدیده چناران
ماسک 4 لایه پزشکی، برای اولین بار در نانویاب

ماسک 4 لایه پزشکی برند پدیده، تولید شرکت نرمین بهداشت رادکان واقع در خراسان رضوی با همکاری فروشگاه اینترنتی نانویاب برای اولین بار در کشور اقدام به تولید ماسک های 4 لایه جراحی تمام پرس نموده است.

 

با توجه به شرایط حال حاضر کشور و شیوع ویروس کوید19، تغییراتی جهت بهینه سازی هرچه بهتر ماسک های تولیدی مجموعه پدیده صورت گرفت.

طی این اقدام، یک لایه پارچه بدون بافت SMS بهداشتی به ماسک های 3 لایه قبلی که دو لایه اسپان و  یک لایه میانی ملت بلون بوده، اضافه گردیده تا کیفیت و کارایی ماسک به بیشترین حد و تراز استانداردهای جهانی برسد. این محصول بصورت تماس پرس کارخانه ای بوده و جزء بهترین برندهای حال حاضر ماسک در کشورمان می باشد.

 

هدف از این اقدام، کمک به بهداشت عمومی جامعه در حد توان و آماده سازی پیش نیازهای لازمه جهت اخذ استاندرادهای اتحادیه اروپا CE بوده که به یاری خداوند منان و دولت محترم در آینده نزدیک محقق خواهد شد.

 

 

گفتنی است ماسک 4 لایه پزشکی پدیده توسط تیم کنترل کیفی نانویاب، در دانشگاه های علوم پزشکی مشهد، شیراز، تهران و ارومیه بررسی و تایید گردیده و تلاش فروشگاه بر این است که در شرایط عدم ثبات بازار ماسک و کمبود و افزایش قیمت ملت بلون ماسک، این محصول با کمترین چشم داشت و سود ممکنه در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار گیرد.

 

شایان ذکر است، بیمارستان ها و مراکز درمانی در اولویت تحویل محصول هستند و از تمامی هم میهنان عزیز خواهشمندیم در صورت نیاز به محصول، به اندازه نیاز خود تهیه نموده و از خرید تعداد بالای محصول خودداری نمایید.

 

 

 

بخش های بیمارستانی می توانند جهت تامین این محصول و اطلاع از موجودی کالا، با شماره تماس 09120914014 جناب مهندس شفیعی، تماس حاصل نمایند.