نانویاب صرفا یک فروشگاه اینترنتی نیست!

 

شروع کار مجموعه نانویاب با شعار حمایت از تولیدات شرکت های دانش بنیان در سال 95 شروع شد و بعد از آموزش، بررسی و توسعه زیرساخت های لازم، فرهنگ سازی و بازاریابی محصولات نانو با کمک تیم های فروش در کل کشور انجام شد.

 

 

📡 پایلوت مرکزی تیم در شهر ارومیه استارت و راه اندازی شد و پس از ایجاد تیم های تحقیق و توسعه، کنترل کیفی، بازاریابی و تولید محتوا و با گسترش بازار خریدهای اینترنتی … پروژه راه اندازی وب سایت مرکزی جهت فروش و پشتیبانی مشتریان گرامی در سطح کشور در سال 97 کلید خورد.

 

 

📜 اکثر همکاران مجموعه نانویاب متشکل از اساتید دانشگاهی و کارشناسان وزارت بهداشت و درمان هستند که افتخار همکاری چندساله با آنها را داشته ایم.

 

 

✅ همواره تلاش تیم بر فروش محصولات نانو با کیفیت و تایید شده ایرانی بوده و روز به روز بر سبد محصولی کالاها افزوده شد. مسلما مانند هر استارتاپ دیگری طی مسیر چالش های خاص خود را داشته ایم و با صبر و پشتکار روزافزون و تعهد و حمایت و کار تیمی هر روز سعی نموده ایم که کمی بهتر و با اراده تر پیش برویم.

 

 

🎯 طی چشم انداز کاری هسته مرکزی نانویاب، بزودی پیش نیازهای چندزبانه کردن وب سایت فروشگاه و مقدمات و مجوزات صادرات محصولات به کشورهای هم جوار آسیایی و اروپایی فراهم خواهد شد.

 

 

🥇 شعار ما جهانی کردن علم و تولیدات نانوفناوری ایرانی با توجه به جایگاه چهارم جهانی آن در دنیاست.

 

 

🙏 جا دارد در اینجا از تمامی عزیزانی که طی این سال ها در سطح کشور با همکاری، معرفی و سفارش محصولات چه از روش بازاریابی مستقیم و چه بازاریابی اینترنتی و وب سایت نانویاب، از کالاها، کار و کارگر ایرانی حمایت کرده اند کمال تشکر و قدردانی داشته باشیم. ❤❤

 

 

 

💎💎 با آرزوی توفیق روزافزون برای تمامی مردم ایران عزیز