سوالی دارید؟ چرا تماس نمی گیرید؟

روش‌های ارسال

 

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

نانویاب با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است.

 

📌⭕❎   نکته مهم: سفارشاتی که قبل از ساعت 12 ، بسته بندی و تحویل پست منطقه داده شود در همان روز توسط پست ارسال می شود. ولی سفارشاتی که بعد از ساعت 12 تحویل پست داده شود، روز کاری بعدی توسط پست ارسال خواهد شد. بدین جهت بهتر است جهت تسریع در امر بسته بندی و ارسال محصولات، سفارشات خود را بعد از ظهرها یا شب ها ثبت نموده تا صبح روز بعد بسته بندی و قبل از ساعت 12 تحویل پست داده شود و همان روز ارسال گردد.

 

 

 

در حال حاضر طرح تحویل برای:

 

  1. مراکز استان ها از طریق پست هوایی یا پست پیشتاز و تحویل 4-2 روز کاری می باشد. برای پست سفارشی با زمان تحویل 3 الی 7 روز کاری با توجه به شهر مقصد می باشد. دقت شود که پست هوایی و پرداخت در محل تا اطلاع ثانوی برای مراکز استان ها مقدور می باشد.

 

 

2.   سفارشات شهرهای غیر از مراکز استان ها:

پرداخت از روش پرداخت اینترنتی یا پرداخت کارت به کارت صورت گرفته و امکان پرداخت درب منزل میسر نیست. و سفارش شما از طریق پست پیشتاز (سزیع ترین پست جمهوری اسلامی) 4-2 روز کاری یا پست سفارشی 3-6 روز کاری تحویل می گردد.

 

 

✅ ارسال رایگان نانویاب (برای سفارشات بالای 150 هزار تومان) با پست پیشتاز ارسال می گردد.

 

 

تمامی سفارشات در شهر ارومیه با هر مبلغی رایگان بوده و ارسال در همان روز خواهد بود.

 

 

تحویل رایگان فقط شامل سفارشات با ارزش بیش از یکصد و پنجاه هزار تومان می‌شود.

 

ارسال رایگان

– اگرمبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– – لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در هنگام تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

– سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

 

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

 

https://newtracking.post.ir/

 

– اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد (سفارش‌های با مبلغ زیر 100 هزار تومان) هزینه ارسال در فاکتور درج می‌شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق شماره های پشتیبانی به نانویاب اطلاع دهید.

 

برای ارسال کالاهای حجیم و سنگین به شهرستانها کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد.

 

در صورت هر گونه سوال همین حالا با شماره های ما در تماس باشید:

 

044-32222540  و یا 09120914014