روش‌های پرداخت

 

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی :

 

همگی کاربران نانویاب می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، ازطریق درگاه اینترنتی در سایت نانویاب و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

در زمان عدم حضور شما در هنگام تحویل بسته، اگر فرد دیگری مورد اطمینان شماست (نگهبان ساختمان، همکار و …) در توضیحات سفارش نوشته شود.

 

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

 

 

– چگونگی پرداخت اینترنتی:

 

کاربران محترم سایت نانویاب می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند.

هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین و .. امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

 

1- شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

 

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است رمز دوم کارت خود را از طریق بانک فعال نموده (رمز خرید اینترنتی) و در خریدهای اینترنتی از رمز دوم یکبار مصرف استفاده نمایید.

 

 

3- کدCVV2

این کد یک عدد ۳یا ۴رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

 

4- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

 

 

2- پرداخت کارت به کارت

 

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway نانویاب  را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند.

جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی از طریق موبایل بانک های نصب شده روی مویابل استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت نانویاب به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و نانویاب پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

 

 

شماره کارت جهت پرداخت کارت به کارت با تمامی کارت های عضو شبکه شتاب: 1209-6780-3378-6104 محمد محمدپورسیان

 

در صورت انتخاب روش کارت به کارت، از فیش پرداختی خود یک عکس تهیه کرده برای ما (ایمیل یا شبکه های اجتماعی) ارسال کنید. اگر دسترسی به ایمیل و شبکه های محازی نداشتید با همکاران ما در پشتیبانی تماس گرفته و بعد از بررسی واریزی شما، سفارش شما ارسال خواهد شد.

 

 

نکات:

– به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

 

 

در صورتی که در مورد هر یک از گزینه های پرداخت سوال یا ابهامی داشتید، خوشحال می شویم همین حالا با پشتیبانی فروشگاه اینترنتی نانویاب تماس حاصل فرمایید:

 

044-32222540

09120914014

ارسال رایگان سفارشات بالای 200 هزار تومان